Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
6038
29.03.2011, 21:27
Wynik średni, gra przeciętna ale w porównaniu do ostatniego meczu z Litwą jest trochę lepiej. Jak dla mnie na plus Piszczek i Sandomierski, na minus Obraniak, Mierzejewski reszta nic nadzwyczajnego.
ladek1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ladek1989
Znajdź inne posty napisane przez ladek1989