WiślakMyślenice napisał(a):

|
jaki wynik? przyznam się, że wolę m jak miłość.
|
Z Twojego postu wynika że masz TVP2 to znaczy że prawdopodobnie masz też TVP1, więc jest też taka funkcja na pilocie jak przełączanie kanałów, więc przełączasz na 1 i masz TVP1 i patrzysz jaki wynik, zamiast zadawać durne pytanie na forum
