Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6027
Stary 29.03.2011, 20:30
Nie wiem co w tej reprezentacji robi Sadlok czy Mierzejewski.Nie wiem po co też Smuda powołuje Wilka jak go nawet na ławie nie ma.Żeby potrenować?Wolałbym żeby to robił u nas przed tak ważnym meczem.Mały też niech zapomni że Smuda go powoła..Niech się chłopaki skupia lepiej na Wisełce.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując