|
Nie wiem co w tej reprezentacji robi Sadlok czy Mierzejewski.Nie wiem po co też Smuda powołuje Wilka jak go nawet na ławie nie ma.Żeby potrenować?Wolałbym żeby to robił u nas przed tak ważnym meczem.Mały też niech zapomni że Smuda go powoła..Niech się chłopaki skupia lepiej na Wisełce.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|