Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6025
Stary 29.03.2011, 20:25
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Po co brał Smuda Czarka jak go nawet na ławce w drugim meczu z rzedu nie posadził. Ja rozumiem, ze nie gra ale to znaczenia nie ma - trzeba w koncu wprowadzac młodych.
Moim zdaniem w reprezentacji powinni grać najlepsi w danej chwili i w takim wieku, by być gotowym na zbliżający się turniej. Nie podzielam opinii, że muszą grać sami młodzi, albo młodzi w przewadze.
Odpowiedz cytując