Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6022
Stary 29.03.2011, 19:41
Po co brał Smuda Czarka jak go nawet na ławce w drugim meczu z rzedu nie posadził. Ja rozumiem, ze nie gra ale to znaczenia nie ma - trzeba w koncu wprowadzac młodych.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 29.03.2011 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując