Niekonik napisał(a):

Z tego co wiem jedna z wytycznych ostatnio zbanowanego pana Cortezza bylo to, ze przez kilka dni pisal tylko w temacie politycznym a to jest forum Wisly Krakow. Sprawdz drogi kolego jaka srdnia ma Drozd -> ponad 90% wszystkich jego postow to temat polityczny. W tematach kibicowaskich sie osmieszyl... Jesli chodzi o obelgi rowniez nie przebiera w srodkach, ale to jest kolega spod urny wiec bana nie dostanie, prawda ?
Na koniec zapytam dlaczego kolega Cortezz dostal bana dozywotniego?
|
Akurat cortezz to zasłużył na bana i to dożywotniego albo i dłuższego.

Za wyzywanie innych użytkowników, nie tylko w tym wątku, ale też na PW. Nie będę wyciągał naszych prywatnych rozmów, ale naprawdę, poziom poniżej wszelkiej krytyki. Drozd, tak samo jak i AS82, mimo ewidentnego trollowania, tego poziomu jeszcze nie osiągnęli (co nie oznacza, że parodniowy ban dla obu na ostudzenie głów nie przysłużyłby się poziomowi dyskusji

)