Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12392
Stary 29.03.2011, 19:19
Niekonik napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem jedna z wytycznych ostatnio zbanowanego pana Cortezza bylo to, ze przez kilka dni pisal tylko w temacie politycznym a to jest forum Wisly Krakow. Sprawdz drogi kolego jaka srdnia ma Drozd -> ponad 90% wszystkich jego postow to temat polityczny. W tematach kibicowaskich sie osmieszyl... Jesli chodzi o obelgi rowniez nie przebiera w srodkach, ale to jest kolega spod urny wiec bana nie dostanie, prawda ?

Na koniec zapytam dlaczego kolega Cortezz dostal bana dozywotniego?
Akurat cortezz to zasłużył na bana i to dożywotniego albo i dłuższego. Za wyzywanie innych użytkowników, nie tylko w tym wątku, ale też na PW. Nie będę wyciągał naszych prywatnych rozmów, ale naprawdę, poziom poniżej wszelkiej krytyki. Drozd, tak samo jak i AS82, mimo ewidentnego trollowania, tego poziomu jeszcze nie osiągnęli (co nie oznacza, że parodniowy ban dla obu na ostudzenie głów nie przysłużyłby się poziomowi dyskusji )
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!