Wojtas napisał(a):

Mecz z Jagą ktora jest slaba a nagle biletów juz nie ma ,chetni nawet ma forum piszą ze kupią ,kolejki w kasach itd.
Mecz z Ruchem czy Widzewem -firmami bardziej znanymi i przyciagajacymi a takiego zainteresowania nie ma,a bilety tańsze.
I zrozum to kibiców .
|
Szacunek u kibiców wzbudza to, że Jaga została mistrzem jesieni. To też weź pod uwagę. A to, że teraz grają cienko to tylko powód do zadowolenia dla nas.