Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4510
Stary 29.03.2011, 19:02
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Jagą ktora jest slaba a nagle biletów juz nie ma ,chetni nawet ma forum piszą ze kupią ,kolejki w kasach itd.

Mecz z Ruchem czy Widzewem -firmami bardziej znanymi i przyciagajacymi a takiego zainteresowania nie ma,a bilety tańsze.

I zrozum to kibiców .

Szacunek u kibiców wzbudza to, że Jaga została mistrzem jesieni. To też weź pod uwagę. A to, że teraz grają cienko to tylko powód do zadowolenia dla nas.
Odpowiedz cytując