Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4508
Stary 29.03.2011, 18:55
Mecz z Jagą ktora jest slaba a nagle biletów juz nie ma ,chetni nawet ma forum piszą ze kupią ,kolejki w kasach itd.

Mecz z Ruchem czy Widzewem -firmami bardziej znanymi i przyciagajacymi a takiego zainteresowania nie ma,a bilety tańsze.

I zrozum to kibiców .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując