|
Mecz z Jagą ktora jest slaba a nagle biletów juz nie ma ,chetni nawet ma forum piszą ze kupią ,kolejki w kasach itd.
Mecz z Ruchem czy Widzewem -firmami bardziej znanymi i przyciagajacymi a takiego zainteresowania nie ma,a bilety tańsze.
I zrozum to kibiców .
|