Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
4507
29.03.2011, 18:47
Lepiej weź, zależy na kogo trafisz, jeden będzie chciał legitke a drugi nie.
I dane siostry też musisz mieć, bo jeden bilet kupujesz na jeden PESEL
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak