Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4507
Stary 29.03.2011, 18:47
Lepiej weź, zależy na kogo trafisz, jeden będzie chciał legitke a drugi nie. I dane siostry też musisz mieć, bo jeden bilet kupujesz na jeden PESEL
Odpowiedz cytując