Wyświetl pojedynczy post
Siemens
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21391
Stary 29.03.2011, 18:43
snyrting napisał(a):Wyświetl post
1. W taki sam sposób jak nabijasz bilet miesięczny.
2. Trudno mi w to uwierzyć, nie wiem jak mogłeś przeoczyć czytnik. Przypatrz się jak to robią inni w razie czego zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc.
3. Obojętne jak przykładasz.
chodziło mi o czytnik na karcie czy jest jakiś bo na bramkach to wiem gdzie są
Odpowiedz cytując