Siemens napisał(a):

Mam trzy pytania odnośnie karty kibica bo jeszcze nie miałem okazji wchodzić na nią tylko na zwykłym bilecie jak do tej pory się wchodziło a więc
1. jak na nią jest nabijany bilet na mecz?
2. jak kołowrotki na poszczególne sektory odczytują tą kartę jak na niej nie widziałem żeby miała jakiś czytnik itp. rzeczy?
3. jak się przykłada do bramki to stroną tam gdzie jest zdjęcie i dane czy tyłem gdzie prawde mówiąc nic nie ma poza informacją że karta jest własnością klubu.
Dzięki za odpowiedź bo tak rozkminiam i wykminić nie mogłem
|
1. W taki sam sposób jak nabijasz bilet miesięczny.
2. Trudno mi w to uwierzyć, nie wiem jak mogłeś przeoczyć czytnik. Przypatrz się jak to robią inni w razie czego zawsze możesz kogoś poprosić o pomoc.
3. Obojętne jak przykładasz.