Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline
#
4505
29.03.2011, 18:26
Pesel. Chyba, że posiadają Karte Kibica to wystarczy samą kartę zabrać.
Paty3ak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Paty3ak
Znajdź inne posty napisane przez Paty3ak