Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4503
Stary 29.03.2011, 17:59
Przecież to było do przewidzenia, że bilety zejdą wcześniej niż zwykle... i nie zapominajmy o tym, że jest Ostatnia szansa na karnet! Nie wiem czy wejdzie się na G jeśli się ma karnet kupiony przed meczem ale na następne mecze na 100%
Odpowiedz cytując