Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9917
Stary 29.03.2011, 17:23
No to mój komentarz, moja opinia. Wg Ciebie czy w taki sposób nie można czegoś skomentować? No widzisz, w nawiasie podałem polskie miasta. Mimo tego, że napisałem cały kibicowski świat, to chodziło o nasza scenę.

Znajdę trochę więcej czasu to poszukam Twoich komentarzy na temat konfliktu iti- kibice. Zobaczymy czy wtedy nazwiesz to opinia czy komentowaniem.
Odpowiedz cytując