|
No to mój komentarz, moja opinia. Wg Ciebie czy w taki sposób nie można czegoś skomentować? No widzisz, w nawiasie podałem polskie miasta. Mimo tego, że napisałem cały kibicowski świat, to chodziło o nasza scenę.
Znajdę trochę więcej czasu to poszukam Twoich komentarzy na temat konfliktu iti- kibice. Zobaczymy czy wtedy nazwiesz to opinia czy komentowaniem.
|