Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
1087
29.03.2011, 17:20
Ale co tam w nie do poznaniu nie chcą być gorsi od Nas
http://bryla.gazetadom.pl/bryla/1,85...naniu,,ga.html
Miałem im nie nabijać ale to niszowa sekcja .
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr