derr napisał(a):

|
juz wiem czemu sie nie chce burzyc takich obiektów u nas sie takie jeszcze buduje to jest poprostu taki krakofski style
|
I to jest samo sedno - stadion po którym się jedzie jak po burej suce i brzydszy hotel którego się broni jak niepodległości.
Witamy w Krakowie !