W każdej chwili Warta może połączyć się z jakimś Bełchatowem i nagle pojawi się rzesza fanów. Wtedy i Warta i Amika będę mogły rywalizować jak równy z równym i to pod każdym względem
A tak na serio to skończcie te rozkminy ich sprawa czy się będą kochać czy nienawidzi. Fajnie by było gdyby w Pyrlandii pojawiła się jakaś druga siła, ale szczerze w to wątpię
