Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9912
Stary 29.03.2011, 14:24
W każdej chwili Warta może połączyć się z jakimś Bełchatowem i nagle pojawi się rzesza fanów. Wtedy i Warta i Amika będę mogły rywalizować jak równy z równym i to pod każdym względem

A tak na serio to skończcie te rozkminy ich sprawa czy się będą kochać czy nienawidzi. Fajnie by było gdyby w Pyrlandii pojawiła się jakaś druga siła, ale szczerze w to wątpię
Odpowiedz cytując