|
Pomijając fakt, że sama nawierzchnia prezentuje się gorzej od całego zespołu Polonii, to gdyby wjechać na nią cięższym pojazdem niż maluch, to ten walec z tyłu prawdopodobnie nie wyrównałby bruzd zrobionych wcześniej.
Na nowoczesny sprzętu nie mają, to kombinują, jakąś tam kreatywnością się wykazują, w tym jako nacja jesteśmy nieźli.
A Wojciechowski nie będzie wydawał kasy na sprzęt, jeżeli nie ma wyników. Jaki koń jest każdy widzi.
|