Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9910
Stary 29.03.2011, 14:16
Pomijając fakt, że sama nawierzchnia prezentuje się gorzej od całego zespołu Polonii, to gdyby wjechać na nią cięższym pojazdem niż maluch, to ten walec z tyłu prawdopodobnie nie wyrównałby bruzd zrobionych wcześniej.
Na nowoczesny sprzętu nie mają, to kombinują, jakąś tam kreatywnością się wykazują, w tym jako nacja jesteśmy nieźli.
A Wojciechowski nie będzie wydawał kasy na sprzęt, jeżeli nie ma wyników. Jaki koń jest każdy widzi.
Odpowiedz cytując