Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6015
Stary 29.03.2011, 11:29
niedawno w jednym z programów zapytali Arbolede kto jest prezydentem Polski i nawet tego nie wiedział.
Stoperów do kadry wybrałbym z tej czwórki :Głowacki,Jodłowiec,Wołąkiewicz,Sadlok.Na obecną chwile nie sa gorsi od Mańka
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.03.2011 o godz. 11:35.
Odpowiedz cytując