Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 29.03.2011, 10:53
No i stalo się - Hotel Cracovia wpisany do rejestru zabytków. I bardzo dobrze, tylko w ten sposób miasto będzie miało jakikolwiek wpływ na to co tam powstanie. Inaczej mogliby postawić druga GKrk, byleby tylko WZ co do wysokości się zgadzała... Tak miasto ma jakiś tam wpływ na formę.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując