Mógłby mi ktoś polecić jakąś kobiecą drużynę piłkarską w Krakowie? Mam 19 lat, od października planuję zacząć studia w Krk i myślę o tym, by przy okazji pograć sobie w nogę dla rozrywki

Doświadczenia nie mam, ale wszyscy twierdzą, że jak na dziewczynę, to gram bardzo dobrze. Nie chodzi mi o granie w niewiadomo jakiej lidze, tylko tak po prostu, dla frajdy
