Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21381
Stary 29.03.2011, 10:20
Mógłby mi ktoś polecić jakąś kobiecą drużynę piłkarską w Krakowie? Mam 19 lat, od października planuję zacząć studia w Krk i myślę o tym, by przy okazji pograć sobie w nogę dla rozrywki Doświadczenia nie mam, ale wszyscy twierdzą, że jak na dziewczynę, to gram bardzo dobrze. Nie chodzi mi o granie w niewiadomo jakiej lidze, tylko tak po prostu, dla frajdy
Odpowiedz cytując