Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9905
Stary 29.03.2011, 09:16
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Ale i tak macie problem w tym Poznaniu. Pikniki nie pikniki, ale robią w sumie siarę Lechowi. Sami jednak do tego doprowadziliście (szczególnie wasi kumaci). Zamiast na każdym kroku szerzyć kosę w stosunku do rywala zza miedzy, wpajać, że to co związane z Wartą jest złe i w ogóle, to szczyciliście się tym, że Poznań jako jedyny (jest jeszcze jakieś takie inne miasto?) potrafił być neutralny i że w mieście można czuć się bezpiecznie kibicując Lechowi lub Warcie. Teraz macie tego skutki. Dopóki Warta była bez perspektyw to nikogo to w Lechu nie obchodziło, ale teraz gdy w Warcie dzieje się coś idącego w dobrym kierunku, to zaczynacie srać po gaciach. Bo w sumie to wstyd na cały kibicowski świat- standardy są takie, że rywal zza miedzy jest największą kosą (Warszawa, Łodź, Kraków, Rzeszów itp itd)
Z całym szacunkiem, ale kogo mieli kiedyś tępić na tej Warcie ? To, że raz na darmowy zlot zleciało się dużo ludzi to o niczym nie świadczy. Niech w Poznaniu nie zapomną o kosie w stosunku do Olimpii, w końcu ten klub też ma jakąś historie.
Odpowiedz cytując