Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9904
Stary 29.03.2011, 08:51
Ja bym na miejscu kibiców Lecha nie lekceważył Warty. Na Lecha chodzi spora grupa pikników którzy lezą tam gdzie fajniej. Będzie fajniej na zielono ubiorą się na zielono. Stwierdzenie, że niewielu "kibiców" Lecha pójdzie na Wartę jest bezpodstawne. Tzw 'kumatych" jak ktoś napisał to jest pewnie max 5000. Przykład - mecz promocyjny. Wiem, gratis, kiełbaski itd, ale nikt mi nie wytłumaczy, że w tych 18 000 nie było 10 000 którzy parę dni wcześniej oglądali Lecha. Dodatkowo, dochodzi kwestia historyczna. Jeżeli oba kluby będą grać w I lidze ( nie uznaje nowomowy w stylu "ekstraklasa" choćby dlatego, że do "ekstra" za dużo jej brakuje) nie jeden docelowo wybierze klub który nie ma historii współdzielonej z Amicą.
Inną sprawą jak chcą sobie w Poznaniu poukładać stosunki. Czy neutralnie czy nie . Ale to już nie moja piaskownica nie moje zabawki.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 29.03.2011 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując