Cytat:
Najbardziej mnie cieszy jak do powiedzenia o stosunkach w Poznaniu ma legionista
|
Takie samo ma prawo do wypowiedzi na ten temat Legionista, co każdy inny Krakowiak, Gdańszczanin, Rzeszowianin czy co tam jeszcze chcesz. Wielkie mi halo, komentujemy się nawzajem, a od czego jest ten temat?
A prawda jest taka, że Lechowi może (nie musi, może) wyrosnąć taka Cracovia pod nosem i później będziecie marudzić jak to mieliście szansę zohydzić w całym Poznaniu zieloną hałastrę od Playmate miesiąca, a olaliście bo to miały być tylko pikniki i stare dziady.