Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9903
Stary 29.03.2011, 08:06
Cytat:
Najbardziej mnie cieszy jak do powiedzenia o stosunkach w Poznaniu ma legionista
Takie samo ma prawo do wypowiedzi na ten temat Legionista, co każdy inny Krakowiak, Gdańszczanin, Rzeszowianin czy co tam jeszcze chcesz. Wielkie mi halo, komentujemy się nawzajem, a od czego jest ten temat?

A prawda jest taka, że Lechowi może (nie musi, może) wyrosnąć taka Cracovia pod nosem i później będziecie marudzić jak to mieliście szansę zohydzić w całym Poznaniu zieloną hałastrę od Playmate miesiąca, a olaliście bo to miały być tylko pikniki i stare dziady.
Powód: P w Poznaniu, sorry.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 29.03.2011 o godz. 11:50.
Legionista
Odpowiedz cytując