Pioneer napisał(a):

To wejście to obraz nędzy i rozpaczy! Jeżeli to coś ma być pierwszym punktem styczności nowo przybyłych gości i drużyn przyjezdnym ze stadionem to od razu da im do zrozumienia, że stadion woła o pomoc. Niech ktoś sprayem namaluje na boku wielkie SOS i postawi na dachu białą flagę. Coś tak obrzydliwego i zacofanego nie mogło powstać przy nowo budowanym stadionie chyba w żadnym innym kraju na świecie (może z wyjątkiem Afganistanu).
XXI wiek, na świecie budują stadiony przypominające statki kosmiczne, a tutaj powstało takie coś. Ja p.... powiesić za jaja architekta i tego kto zlecił mu tą robotę!
|
stadion nie jest kosmiczny, ale to nie rola stadionu aby był kosmiczny - ma być funkcjonalny i większość tego stadionu jest funkcjonalna - idąc na stadion idziesz oglądać mecz/kibicować
architektura jest jaka jest i tyle, nie zmienimy - możemy mieć nadzieje, że zrobią kiedyś elewacje i tyle i przestać płakać - nic nam to nie da! takie posty tylko nakręcają ży..w przeciw nam
architekt nie żyje od kilku tygodni