Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17882
Stary 29.03.2011, 05:56
Pioneer napisał(a):Wyświetl post
To wejście to obraz nędzy i rozpaczy! Jeżeli to coś ma być pierwszym punktem styczności nowo przybyłych gości i drużyn przyjezdnym ze stadionem to od razu da im do zrozumienia, że stadion woła o pomoc. Niech ktoś sprayem namaluje na boku wielkie SOS i postawi na dachu białą flagę. Coś tak obrzydliwego i zacofanego nie mogło powstać przy nowo budowanym stadionie chyba w żadnym innym kraju na świecie (może z wyjątkiem Afganistanu).
XXI wiek, na świecie budują stadiony przypominające statki kosmiczne, a tutaj powstało takie coś. Ja p.... powiesić za jaja architekta i tego kto zlecił mu tą robotę!
stadion nie jest kosmiczny, ale to nie rola stadionu aby był kosmiczny - ma być funkcjonalny i większość tego stadionu jest funkcjonalna - idąc na stadion idziesz oglądać mecz/kibicować

architektura jest jaka jest i tyle, nie zmienimy - możemy mieć nadzieje, że zrobią kiedyś elewacje i tyle i przestać płakać - nic nam to nie da! takie posty tylko nakręcają ży..w przeciw nam

architekt nie żyje od kilku tygodni
Odpowiedz cytując