Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12378
Stary 29.03.2011, 02:19
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
A wy dalej tylko Pis Po Sld i Psl zygac się chce ludzie są jeszcze inne partie
są też inne partie http://www.youtube.com/watch?v=x30Dg...layer_embedded
Aczkolwiek trzeba mówić i tych co są u władzy dawać im plusy i minusy oraz co może zrobić opozycja w sejmie ... a no cuż partie taka jak w/w ma mniejszą siłę przebicia ;/ ale jak wejdą do parlametnu to się zmieni