alkoholik napisał(a):

|
A wy dalej tylko Pis Po Sld i Psl zygac się chce ludzie są jeszcze inne partie
|
są też inne partie
http://www.youtube.com/watch?v=x30Dg...layer_embedded 
Aczkolwiek trzeba mówić i tych co są u władzy dawać im plusy i minusy oraz co może zrobić opozycja w sejmie ... a no cuż partie taka jak w/w ma mniejszą siłę przebicia ;/ ale jak wejdą do parlametnu to się zmieni
