|
na papierze klubowo to źle nie wygląda
jednak piłka nożna to gra ZESPOŁOWA , mogą być zawodnicy średni z średnich klubów tworzący super zespoł ( jak Grecja , Łotwa na EURO 2004, Słowacja MŚ2010 ) lub super indywidualności grające w znakomitych klubach które dają się ogrywać praktycznie każdemu ( Francja Mś 2002,2010 )
inna sprawa to fakt że mamy fatalnego trenera , bujającego w obłokach , zero taktyczne , klapki na oczach. Engell nie był trenerem wybitnym , ale na pewno lepszym analitykiem od Smudy .
|