Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12374
Stary 28.03.2011, 22:03
FraMat napisał(a):Wyświetl post
modowie patrzą i mają niezłą bekę... do czasu aż zaczniecie sie obrzucać obelgami. Tak więc nie zasłaniaj sie nimi, ale odpowiadaj biorąc pod uwagę przedstawiane fakty i ustosunkuj się do nich
Maja beke powiadasz? AS ma racje... teraz go podpuszczasz, a zaraz bedziesz banowal jak Ci sie nie spodoba to co napisze.
Tak na dobra sprawe to modowie nie powinni uczestniczyc w takich dyskusjach, tzn nie powinni byc strona, poniewaz maja przewage... moga banowac jak im sie nie spodoba to co oponent napisze.