FraMat napisał(a):

|
modowie patrzą i mają niezłą bekę... do czasu aż zaczniecie sie obrzucać obelgami. Tak więc nie zasłaniaj sie nimi, ale odpowiadaj biorąc pod uwagę przedstawiane fakty i ustosunkuj się do nich
|
Maja beke powiadasz? AS ma racje... teraz go podpuszczasz, a zaraz bedziesz banowal jak Ci sie nie spodoba to co napisze.
Tak na dobra sprawe to modowie nie powinni uczestniczyc w takich dyskusjach, tzn nie powinni byc strona, poniewaz maja przewage... moga banowac jak im sie nie spodoba to co oponent napisze.