Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Martin
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ze schodów
Offline
#
3189
28.03.2011, 21:55
Pałac Królewski w Fezie.
http://fotogalerie.pl/fotka/27418911...ki-w-Fezie.htm
Co to za budowla?
Dla ułatwienia panorama miasta:
Ostatnio edytowane przez Martin : 28.03.2011 o godz. 23:18.
Martin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martin
Znajdź inne posty napisane przez Martin