4fan_player napisał(a): 
|
Ktoś wie jak w Outlooku 2010 ustawić hasło na pocztę? Chodzi mi o to żeby przed wejściem do programu owy program prosił mnie o hasło.
|
nie da się
edit: potwierdzenie http://office.microsoft.com/pl-pl/ou...CH010045531045
http://office.microsoft.com/pl-pl/ou...CH100622191045
Ostatnio edytowane przez Luu... : 28.03.2011 o godz. 21:39.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|