|
modowie patrzą i mają niezłą bekę... do czasu aż zaczniecie sie obrzucać obelgami. Tak więc nie zasłaniaj sie nimi, ale odpowiadaj biorąc pod uwagę przedstawiane fakty i ustosunkuj się do nich
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|