|
Ok możemy się śmiać, ale te artykuły zamieszczane w Gazecie przeczyta ileś tam tysięcy ludzi z których ileś tam wierzy w wszystko co napiszą i na tej podstawie wyrabiają sobie opinię - można to olać – ale wśród nich są też pewnie rodzice którzy mogą dać szlaban na TAKĄ WISŁĘ, są też tacy którzy by poszli ale CO TAM NA TYCH STAIONACH SIĘ WYPRAWIA– więc nie pójdę, są też potencjalni sponsorzy itd.
Powtarzam to od zawsze kibice to – ABG, to stara X, to pikniki, to tacy co chodzą na hity i tacy co chodzą od przypadku do przypadku.
Gubiąc te ostatnie grupy nie zapełnimy stadionu i znowu można to olać można powiedzieć Wisła to My Ci wierni na dobre i złe ale jeśli mamy być siłą jeśli mamy wychowywać młode pokolenia jeśli ci co chodzą od czasu do czasu mają zostać na zawsze to musimy dbać o wszystkich.
Poza tym jest to wk..jące. Coś powinniśmy z tym zrobić nie tylko przez bojkot, bo my będziemy bojkotować a inni będą sobie wyrabiać zdanie o Wiśle i jej kibicach.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.03.2011 o godz. 21:54.
|