neq. napisał(a):

|
od kiedy maja byc te nowe wersje dowodow osobistych ? bo i tak juz mam 18 od miesiaca a wiosku jescze nie zlozylem wiec moze poczekam ?
|
Już od 1 lipca 2011 roku dowody osobiste wydawane mają być według nowych zasad. Z dokumentu zniknąć ma adres zameldowania, pojawić ma się natomiast mikroprocesor, w którym zapisany będzie między innymi podpis elektroniczny. Stosowne rozporządzenie jest dopiero w fazie projektu, jednak już dziś znane są podstawowe zasady na jakich wydawane mają być nowe dowody osobiste.