Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9898
Stary 28.03.2011, 19:21
studio napisał(a):Wyświetl post
Nie bylo, nie ma, nie bedzie. Jedynie pikniki i stare zgredy na to sie wybieraja. Nikt kto jest kumaty w sprawach kibicowskich nie zalozy zielonego szalika.
Tak hipotetycznie, jakbym był kumaty w sprawach kibicowskich i wiedział, na czym polegała "fuzja" z Amicą, to wolałbym kibicować tej prawdziwej drużynie z Poznania w zielonych koszulkach, a nie przebierańcom grającym na licencji zespołu z Wronek
Odpowiedz cytując