studio napisał(a):

|
Nie bylo, nie ma, nie bedzie. Jedynie pikniki i stare zgredy na to sie wybieraja. Nikt kto jest kumaty w sprawach kibicowskich nie zalozy zielonego szalika.
|
Tak hipotetycznie, jakbym był kumaty w sprawach kibicowskich i wiedział, na czym polegała "fuzja" z Amicą, to wolałbym kibicować tej prawdziwej drużynie z Poznania w zielonych koszulkach, a nie przebierańcom grającym na licencji zespołu z Wronek
