Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 28.03.2011, 19:05
Jka nie ma biletów to nie ma karnetów. Jeden bilet/karnet=jedno krzesełko. Zatem to oczywsite. Ponadto karnety były tylko do meczu z Jagą. Karnety to chyba tylko na E i może na D i F są dostępne.
Odpowiedz cytując