Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12370
Stary 28.03.2011, 18:30
Nie wiem z kim miał wejsc w koalicje ,odnioslem sie tylko do slow Drozda,ktory mowil ,ze PIS wejdzie w koalicje tylko z partiami ktore chca dobra Polski ,co brzmi w tym przypadku nieco groteskowo

Drozd twoje uwielbienie partii PIS w tym watku wzbudza lekkie zażenowanie