|
Nie wiem z kim miał wejsc w koalicje ,odnioslem sie tylko do slow Drozda,ktory mowil ,ze PIS wejdzie w koalicje tylko z partiami ktore chca dobra Polski ,co brzmi w tym przypadku nieco groteskowo
Drozd twoje uwielbienie partii PIS w tym watku wzbudza lekkie zażenowanie
|