Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: z okolic

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1085
Stary 28.03.2011, 18:12
Bilety na G sie skończyły.. A jest szansa by dostać karnet? Została może jakaś pula dla ''przyszłych karnetowiczów'' ?
TYLKO WISŁA
udzd
Odpowiedz cytując