Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
1085
28.03.2011, 18:12
Bilety na G sie skończyły.. A jest szansa by dostać karnet? Została może jakaś pula dla ''przyszłych karnetowiczów'' ?
TYLKO WISŁA
udzd
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach