herkules napisał(a):

Małecki debiutował w pierwszej drużynie w wieku 18 lat.
Myślę, że obecna sytuacja zmusza nas by dać szansę utalentowanym młodym wychowankom. Michał ma 19 lat i świetne warunki, a skoro jest powoływany do kadry to musi się znać na grze w obronie.
Może wreszcie Piechniczek by zamknął japę.
|
To o niczym nie świadczy. Reprezentacje młodzieżowe bywaja specyficzne, nie każdy gracz, który tam daje radę, robi potem karierę w piłce zawodowej. W dodatku popatrzmy na defensywę naszej pierwszej reprezentacji - Jodłowiec, Sadlok, Dudka, Glik, Głowacki. To są goście, którzy jeszcze niedawno mieli pozycję tylko solidnych ligowców, dziś prawie w ogóle się nie rozwijając są reprezentantami - my w Polsce ogólnie cierpimy na niedostatek dobrych piłkarzy, ale na obronie jest zwyczajnie dramat.