AS82 napisał(a):

Rozumiem ,że ostatnio była to Samoobrona . Jakoś bardziej przekonują mnie poglady ,że Kaczynski dla wladzy wejdzie w koalicje z kazdym zeby dobrac sie do wladzy ,czego przykladem byla wlasnie Samoobrona ,ktora nazywal "wycieraczka SLD" czy tez Rydzyk ,ktorego na poczatku lat 2000 nazywal "ruskim szpiegiem" a teraz jezdzi sie tam plaszczyć .
Co do tej "Nocnej zmiany" to tak na marginesie moze to byl dobry ruch ze wtedy odwolali rzad Olszewskiego ,skoro rzady Kaczynskiego byly podobne do dania małpie brzytwy
|
Czyli z kim mial zrobić koalicję? Tysiąc razy powtarzane i tłumaczone a ten dalej swoje.
Platformersi się wypieli bo chcieli miec nie dośc że 50% ministerstw to jeszcze te najważniejsze.
To co by taki As zaproponował? Samorozwiązanie sejmu? To by było Bronisław Bul Komorowski z Niesiołowskim by chyba się zapluli na śmierć o skandalach nad skandale.