Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12369
Stary 28.03.2011, 17:12
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ,że ostatnio była to Samoobrona . Jakoś bardziej przekonują mnie poglady ,że Kaczynski dla wladzy wejdzie w koalicje z kazdym zeby dobrac sie do wladzy ,czego przykladem byla wlasnie Samoobrona ,ktora nazywal "wycieraczka SLD" czy tez Rydzyk ,ktorego na poczatku lat 2000 nazywal "ruskim szpiegiem" a teraz jezdzi sie tam plaszczyć .
Co do tej "Nocnej zmiany" to tak na marginesie moze to byl dobry ruch ze wtedy odwolali rzad Olszewskiego ,skoro rzady Kaczynskiego byly podobne do dania małpie brzytwy
Czyli z kim mial zrobić koalicję? Tysiąc razy powtarzane i tłumaczone a ten dalej swoje.
Platformersi się wypieli bo chcieli miec nie dośc że 50% ministerstw to jeszcze te najważniejsze.
To co by taki As zaproponował? Samorozwiązanie sejmu? To by było Bronisław Bul Komorowski z Niesiołowskim by chyba się zapluli na śmierć o skandalach nad skandale.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej