Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
theOne
Junior Member
Od: 10.2010
Skąd: Krk
Offline
#
1079
28.03.2011, 16:24
Dla zainteresowanych ,nie ma już ani jednego biletu na G -(wiadomość sprzed 5 minut od kolegi z R22).
theOne
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do theOne
Znajdź inne posty napisane przez theOne