Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3365
Stary 28.03.2011, 15:50
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
sprzedam ipod classic 15 gb cena 70 zł do negocjacji pilne !!! Angielskie menu !

50 zł i odbiór w niedziele przed meczem pilne !!!

NIE AKTUALNE !!!
Ostatnio edytowane przez didzej132 : 28.03.2011 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując