Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 28.03.2011, 14:46
Niedługo bedą takie informacje.
KIBOLE WISŁY SPOWODOWALI KARAMBOL NA BORA KOMOROWSKIEGO!
Meżczyzna zasnął podczas jazdy tirem i spowodował karambol. Jak sie dowiedzieliśmy od naszych informatorow, miał wyrobioną karte kibica klubu piłkarkiego Wisły Kraków.
Anonimowy "Zbigniew" (fanatyk Wisły) powiedział nam, że w środowisku kiboli ów mężczyzna ma psedonim "Zakapior". To już nie pierwszy wypadek samochodowy spowodowany przez kiboli krakowskiej drużyny.
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując