Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4491
Stary 28.03.2011, 14:45
Informacja dla wszystkich, Kibiców!!

Cytat:
To już ostatnia szansa na zakup biletów na sektor G na niedzielne spotkanie Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok.

Nie ma już wejściówek na sektory G1, G2, G3 i G5.

Ostatnie wolne miejsca zostały na sektorze G4.


Skończyły się również bilety na sektory D21 i D22 oraz F21.

Ostatnie bilety można jeszcze kupić na sektory E22, E23 i E25, a także na sektor rodzinny D11.


Przypomnijmy, że sektor rodzinny na mecz z Jagiellonią został powiększony o dodatkowe 100 miejsc na sektorze E12.

Wszystkich chętnych do zakupu biletów na niedzielny mecz zapraszamy do Strefy Kibica. Zainteresowanie wejściówkami na mecz z Jagiellonią nie słabnie, dlatego nie warto odkładać kupowania wejściówek na ostatnią chwilę, ponieważ może ich zabraknąć. Wszystkie informacje na temat sprzedaży można znaleźć w tym miejscu.


Ruszać się po bilety na R22!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując