Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
12365
28.03.2011, 14:29
Marszałek
napisał(a):
Nie sądzę aby Kaczyńskiemu zależało na władzy. Nie za wszelką cenę, on spokojnie będzie do swoich racji przekonywał społeczeństwo. Tak naprawdę każdy dzień działa na jego korzyść,a w najbliższej kampanii zrobi tyle aby PO wygrało. Najlepiej by było jakby z SLD stworzyli koalicję
no ale nie można mieć wszystkiego....
Gdyby "Kaczyńskiemu tak zależało na władzy,to nie rozpisałby wcześniejszych wyborów gdy wybuchła afera z CBA w tle, tylko starałby się to zamieść pod dywan. Tak jak obecna władza to robi. AS82,jedziesz na zgranej płycie. Wymyśl coś nowego
Tyle ze on liczył ze te wybory powtornie wygra . Pozatym byla druga teza ktora lansowal Giertych ,że specjalnie rozwiazali Sejm i zrobili nowe wybory bo Pisowi grozilo odebranie pieniedzy partyjnych ,bo sie wczesniej zle rozliczyli czy cos takiego
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82