|
Senior Member
Offline
|
#6001

28.03.2011, 14:13
|
dynek.pl napisał(a): 
Smieszy mnie powtarzanei takich ogolnikow - mowi jak mowi ale da sie go zrozumiec.
Dziwne, ze jakos pilakrzom Lecha to nie przeszkadzalo kiedy wychodzili z grupy w pucharze UEFA.
|
A to nie ja pisałem 
|
|