Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5992
Stary 28.03.2011, 10:33
JAR0 napisał(a):Wyświetl post
Co ciekawe to chyba tylko onet, narazie napisał o tym z tych głównych portali (nie licze zapowiedzi weszło). Też to troche dziwne bo zapowiada się grubsza sprawa.
no wlasnie - ciekawe czy to ten dam informator "f**cktu" co widzla UFO
weszlo podrzucilo temat do faktu (maja w tym swoj interes) i dlatego nikt nie chce o tym pisac
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując