JAR0 napisał(a):

|
Co ciekawe to chyba tylko onet, narazie napisał o tym z tych głównych portali (nie licze zapowiedzi weszło). Też to troche dziwne bo zapowiada się grubsza sprawa.
|
no wlasnie - ciekawe czy to ten dam informator "f**cktu" co widzla UFO

weszlo podrzucilo temat do faktu (maja w tym swoj interes) i dlatego nikt nie chce o tym pisac