Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#412
Stary 28.03.2011, 09:23
Jakby było więcej luda (tak powyżej 50), to Dimitrience mogłaby znowu psychika siąść
Albert nie powinien już więcej boksować, swoje już osiągnął (pas ME, walka o pas MŚ z Witalijem). Jak na jego umiejętności i możliwości to i tak bardzo dużo, pewnie nawet za dużo.
Odpowiedz cytując