Jakby było więcej luda (tak powyżej 50), to Dimitrience mogłaby znowu psychika siąść

Albert nie powinien już więcej boksować, swoje już osiągnął (pas ME, walka o pas MŚ z Witalijem). Jak na jego umiejętności i możliwości to i tak bardzo dużo, pewnie nawet za dużo

.