http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7502
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Górnik Zabrze - Cracovia 1-0
Korona Kielce - Polonia Warszawa 1-1
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1-0
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1-0
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1-0
Widzew Łódź - Arka Gdynia 1-0
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1-0
Zagłębie Lubin - Polonia Bytom 1-0