Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12361
Stary 27.03.2011, 21:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post

To ze PIS nie ma zdolnosci koalicyjnej ,to wylacznie jego wina i takich gosci jak ty ,ktorzy obrazaja wszystkich dookola .

Ponadto zabawne jest ta wiara ,ze tylko PIS moze zbawic Polske ,a w przypadku wyborcow UPR jest to juz niemal mesjanizm ,ktory polega na tym ze najpierw trzeba wszystko co socjalne zniszczyc a wtedy bedzie dobrobyt
jakie obrażają? Tak jak powiedziałem PO SLD PSL to jeden pies. Wiadomo z jakimi korzeniami.

Nie wiem gdzie wyczytałeś że tylko PiS? Polskę zbawi każdy który nie będzie brał pod uwagę koalicji z "Nocną Zmianą". To warunek konieczny. Jakiekolwiek układy z czerwonoróżowymi to zdrada polskich interesów.

Dlatego PiS z nimi sie nie układa bo oni sami wiedzą ze przy PiSie wałków nie będzie. Lipiec wynajął tylko salę gimnastyczną dla znajomych i skończył w prokuraturze. PO SLD ani PSL nie będą ryzykować. Dlatego tak im PiS nie pasuje. Ale każda partia która myśli o Polsce jako państwie i Polakach jako obywatelach o których państwo powinno dbać. Moze liczyć na koalicję z PiS i realny wpływ na rządzenie.
Hej Nasz TS !!