|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?
Offline
|
#5978

27.03.2011, 21:08
|
Orson napisał(a): 
Za Weszło z FB:
Miłego końca weekendu, bo jutro może wybuchnąć bomba wokół kadry. Spory syf, sporo osób zostanie ubabranych gównem.
Ciekawe o co chodzi?
|
dalej za weszło z fb
Cytat:
|
Z tego co słyszeliśmy, temat podjął Fakt, ale nie wiemy, czy tylko Fakt, czy ktoś jeszcze.
|
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|
|